newsletter

O nas

Nasza winiarska pasja korzeniami sięga tętniących życiem winnic prowadzonych w poszanowaniu natury i tradycji. W procesie spontanicznej fermentacji dała początek unikalnemu projektowi, który z radością Państwu prezentujemy.

Jesteśmy pierwszym w Polsce importerem win naturalnych i autentycznych. Nie jesteśmy członkiem żadnej sieci, nie ulegamy naciskom w sprawie asortymentu. Kluczem jest jakość. Prezentujemy Pańswu wina, które sami chcemy pić. Prezentujemy Państwu producentów bezkompromisowo dbających o jakość wina, zajmujących się ich rzemieślniczym wyrobem na mikro skalę w poszanowaniu terriors i bioróżnorodności. Nasze wina fermentują spontanicznie, bo tylko drożdże rdzenne pozwalają na autentyczną ekspresję terriors. Nasze wina nie znoszą kompromisów, nic im nie dodano i nic nie ujęto- trafiają do Was nagie i prawdziwe.

Jesteśmy dumni z możliwości współpracy z ludźmi, którzy w dobie przemysłowego wina (w świelte przepisów EU można dodać do niego 59 różnych dodatków chemicznych oraz poddać ich ogromnej ilości agresywnych procesów- bez ujawniania tych działań w informacjach na etykiecie) idą pod prąd, dając nam i naszym klientom możliwość rozsmakowania się w najlepszym naturalnym i autentycznym wine.

Nasz projekt wyrósł z przekonania, że jest nas więcej- ludzi chcących pić wino świadomie wybierając najwyższą jakość.

Zapraszamy!
Hirotake Ikeda i Dorota Stec

Strona zawiera materiały dotyczące napojów alkoholowych przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich
Mam 18 lat
Nie mam 18 lat, zabierz mnie stąd